☰ Lewe Menu Prawe Menu ☰
Stare Babice
Herb Stare Babice

Sobota 21.09.2019

A A A A
A A+ A++
zaawansowane

Dane adresowe urzędu

URZĄD GMINY

05-082 Stare Babice, ul. Rynek 32
tel. 22 722 95 81, fax. 22 722 90 21

(Urząd Gminy odpowiada jedynie na listy e-mail
zawierające nazwisko i adres pocztowy nadawcy)


Urząd Gminy Stare Babice

pracuje w następujących godzinach:   

poniedziałek od godz. 8.00 do 17.00

 wtorek, środa, czwartek od godz. 8.00 do 16.00

piątek od godz. 8.00 do 15.00
 

Elektroniczna skrzynka podawcza - http://babice.redakcja.maxus.com.pl/

Platforma usług elektronicznych - https://docsign-ugstarebabice.madkom.pl/

Elektroniczna platforma usług administracji publicznej - ePUAP


NIP GMINY: 118 202 55 48, REGON 013271855

NIP URZĘDU GMINY 527 103 36 75, REGON: 000548347

Nr terytorialny 1432072

 

DANE TELEADRESOWE

Wójt Gminy – Sławomir SUMKA

Zastępca Wójta – Tomasz SZUBA

Skarbnik Gminy – Mariola Sarzyńska
skarbnik@stare-babice.pl

Sekretarz Gminy - Michał Więckiewicz
sekretarz@stare-babice.pl

Sekretariat – Marta Kotlińska
tel.  (22) 722-94-51
       (22) 722-92-49
fax. (22) 730-80-88
sekretariat@stare-babice.pl
gmina@stare-babice.pl

Kancelaria
Tel. (22) 722-95-81
fax. (22) 722 - 90-20
kancelaria@stare-babice.pl

REFERATY URZĘDU GMINY

Referat Organizacyjny, Prawny i Kadr
Kierownik - Elżbieta Cieniak
tel. (22) 730-80-14
kadry@stare-babice.pl

Biuro Obsługi Rady Gminy
Kierownik Anna Błażejewska
tel. (22) 730-80-28
tel. (22) 730 80 67
a.blazejewska@stare-babice.pl

Referat Finansowo – Księgowy
Kierownik  - Lidia Engler
Tel.  (22)  722-90-07
       (22) 730-80-20
budzet@stare-babice.pl
finanse@stare-babice.pl

Referat Podatków i Ewidencji Działalności Gospodarczej
Kierownik - Anna Michalska
tel.  (22) 722-91-99
      (22) 730-80-60
wymiar-podatku@stare-babice.pl
podatki@stare-babice.pl
anna.michalska@stare-babice.pl

Referat Planowania Przestrzennego
po. Kierownika - Damian Siembida
tel. (22) 730-80-04
      (22) 722-90-04
d.siembida@stare-babice.pl

Referat Geodezji i Gospodarki Nieruchomościami
Kierownik -  Agnieszka Senterkiewicz
po. Kierownika Agnieszka Trojanowska
tel. (22) 730-80-26
      (22) 722-91-39
geodezja@stare-babice.pl

Referat  Inwestycji i Rozwoju Gminy
Kierownik - Paweł Błażejewski
tel. (22) 722 95 36
inwestycje@stare-babice.pl
p.blazejewski@stare-babice.pl

Referat Zamówień Publicznych
Kierownik - Jacek Kłopotowski
tel. (22) 730 80 34
zamówienia.publiczne@stare-babice.pl

Urząd Stanu Cywilnego
Kierownik - Magdalena Łagun-Paszek
tel. (22) 730-80-96
usc@stare-babice.pl

Referat Ewidencji Ludności
po. Kierownika - Magdalena Łagun-Paszek
tel.  (22) 722-90-36
       (22) 730-80-95
meldunki@stare-babice.pl

Referat Komunikacji Społecznej
tel.   (22) 752-90-83
        (22) 730-80-31
rks@stare-babice.pl

Referat Ochrony Środowiska
Kierownik -  Katarzyna Sońta
tel. (22) 722-90-06
      (22) 730-80-12
      (22) 730-80-74
srodowisko@stare-babice.pl

Referat Gospodarki Komunalnej i Obsługi Administracyjno-Gospodarczej
Kierownik  - Marcin Klimek
tel. (22) 722-95-35
      (22) 730-80-01 - zgłaszanie awarii oświetlenia    
      (22) 730-80-02
rgk@stare-babice.pl

Referat Wspólnej Obsługi Jednostek 
Kierownik - Iwona Mika
tel. (22) 730 80 45
i.mika@stare-babice.pl

Zespół Obsługi Informatycznej 
Marcin Szepielak
Artur Pietrzyk
tel. (22) 730-80-99

Zespół Pozyskiwania Funduszy Zewnętrznych

SAMODZIELNE STANOWISKA

Inspektor ds. Zarządzania Kryzysowego, Obronnych
i Obrony Cywilnej –
Roman Balcerowiak
tel. (22) 752-87-52
r.balcerowiak@stare-babice.pl

Audytor  Wewnętrzny – Teresa Pietrzak
tel. (22) 730-80-23
audytor@stare-babice.pl

Wytworzył:
Kinga Charchuła
Udostępnił:
a a
(2003-06-12 14:54:23)
Ostatnio zmodyfikował:
Anna Błażejewska
(2019-09-18 09:51:14)
 
 
ilość odwiedzin: 7728433

Biuletyn Informacji Publicznej wykorzystuje pliki cookies.

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.

X